Masz pytania? Skontaktuj się z nami

biuro@hotelowadrukarnia.pl 576-010-383
Etui hotelowe | Hotelowa Drukarnia

Etui hotelowe to niezbędne wyposażenie hotelu czy też każdego innego obiektu noclegowego. Jego podstawowym przeznaczeniem jest bezpieczne przechowywanie klucza czy też karty hotelowej. Z pewnością dzięki tego typu produktowi prawdopodobieństwo zgubienia wspomnianych już wyżej akcesoriów hotelowych jest bardzo małe. Jest to korzystna sytuacja zarówno dla gości, którzy nie muszą stresować się, gdzie schowali swój klucz czy kartę hotelową, jak i dla personelu danego obiektu. Wpływa to w sposób korzystny na komfort i poczucie bezpieczeństwa gości, którzy mogą cieszyć się beztroskim pobytem.

Etui hotelowe jako sposób na reklamę

Nie można zapominać także o drugiej, bardzo ważnej roli, jaką pełni etui hotelowe. Mowa tu o funkcji wizerunkowej. Mimo swoich niewielkich rozmiarów można na nim umieścić istotne informacje dla gości. Dzięki temu będą oni mieli je zawsze przy sobie i w każdej chwili będą mogli z nich skorzystać. To bardzo wygodne rozwiązanie, które stanowi niejako reklamę, ponieważ istnieje dowolność treści umieszczanych na etui. To nasz Klient wybiera, jaka zawartość ma się znaleźć na tego typu produkcie, a my wykonujemy zlecenie zgodnie ze wszelkimi oczekiwaniami. Czy to będzie logo hotelu, godziny podawania posiłków, hasło do sieci Wi-Fi, a może jakaś ciekawa anegdotka? To wszystko zależy tylko i wyłącznie od preferencji naszego Klienta. Oczywiście w przypadku pytań, czy wątpliwości, zawsze służymy radą i pomocą.

Gwarancja najwyższej jakości wykonania

Etui na karty czy klucze hotelowe to świetny sposób na zapewnienie gościom hotelowym spokojnego i udanego pobytu. Należy także pamiętać, że stanowi ono niejako wizytówkę hotelu. Odpowiednio wykonane może wywrzeć pozytywne wrażenie na gościach, a także trwale zapaść w ich pamięci. Dlatego tak ważna jest odpowiednia jakość wykonania tego typu akcesoriów. My doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i oferujemy naszym Klientom najwyższy poziom realizacji danego projektu.
Bez wątpienia o wizerunek trzeba nieustannie dbać i go pielęgnować. Eleganckie i budzące
dobre skojarzenia etui hotelowe z pewnością może w tym bardzo pomóc. Zapraszamy do kontaktu, wspólnie stworzymy produkt, który będzie spełniał Państwa oczekiwania.

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu

Tel.: 576-010-383

Email: biuro@hotelowadrukarnia.pl

    zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma Qube Adam Jarmoliński (NIP: 524-283-18-07). Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi na przesłane zapytanie.