Masz pytania? Skontaktuj się z nami

biuro@hotelowadrukarnia.pl 576-010-383
Zawieszki hotelowe | Hotelowa Drukarnia

Zawieszki hotelowe umożliwiają łatwą i sprawną komunikację między obsługą hotelową a
gośćmi. To świetne rozwiązanie, które w prosty sposób umożliwia przekazanie różnych
krótkich komunikatów typu „Nie przeszkadzać” czy też „Proszę posprzątać pokój”. Dzięki
temu personel zna oczekiwania swoich gości, a poprzez to doskonale wie, jak w danym
momencie ma się zachować. Pozwala to uniknąć niepożądanych sytuacji, jak na przykład
niechciane wejście do pokoju, czego wynikiem jest zakłócenie spokojnego pobytu w obiekcie.
Ponadto zawieszki mogą służyć jako druk do zamówienia śniadania, aby w bezproblemowy
i bezkontaktowy sposób zamówić posiłek prosto do pokoju hotelowego. To bardzo wygodna
opcja dla wszystkich, którzy cenią sobie prywatność i wolą zjeść śniadanie w swoim pokoju.

Gdzie umieszcza się zawieszki?

Dbanie o komfort gości powinno być priorytetem dla wszystkich właścicieli hoteli oraz wszelkich podobnych obiektów. Dlatego też zawieszki umieszcza się na klamkach drzwi wejściowych do pokoju. Dzięki temu goście hotelowi mają zapewniony spokój oraz pełną prywatność, a jednocześnie obsługa ma możliwość spełnić ich wszystkie oczekiwania. Za sprawą zawieszek hotelowych pobyt w danym obiekcie mija bezproblemowo, a także cechuje się pełną wygodą. Bez wątpienia trudno wyobrazić sobie brak tego typu zawieszek w hotelach, ponieważ w znaczący sposób usprawniają one pobyt gości hotelowych, dzięki szybkiej i skutecznej komunikacji pomiędzy obydwiema stronami.

Zawieszki hotelowe najwyższej jakości tylko u nas!

Wiemy doskonale, że zawieszki mogą stanowić niejako wizytówkę hotelu, dlatego też muszą być wykonane zgodnie z najwyższymi standardami.  Dla naszych Klientów przekuwamy tę wiedzę w praktykę i wykonujemy zawieszki hotelowe zgodnie ze wszelkimi standardami obiektów. Możemy je wykonać w dowolnym kształcie, zgodnie z preferencjami danego Klienta czy też według jego indywidualnego projektu. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów do stworzenia naszych zawieszek. Możemy wykonać je zarówno na papierze, jak i tworzywie sztucznym czy też drewnie. Wybór materiału zależy od indywidualnych preferencji Klienta, chociaż oczywiście w przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy
wsparciem i pomocą w wyborze. Zapraszamy do kontaktu, wspólnie ustalimy jaki typ zawieszek jest najlepszy dla danego obiektu.

Zobacz również inne nasze produkty.

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu

Tel.: 576-010-383

Email: biuro@hotelowadrukarnia.pl

    zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma Qube Adam Jarmoliński (NIP: 524-283-18-07). Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi na przesłane zapytanie.