Masz pytania? Skontaktuj się z nami

biuro@hotelowadrukarnia.pl 576-010-383
Sezon letni w hotelu | Agencja TotalReklama

Teraz czytasz

Sezon letni w hotelu

Blog

Sezon letni w hotelu

Sezon letni dla hoteli jest intensywnym oraz ważnym okresem roku. W tym czasie liczba turystów oraz podróżujących znacznie wzrasta, a hotele są pełne gości z różnych zakątków świata. W całym okresie ich funkcjonowania oraz właśnie w szczytowej, czyli wakacyjnej porze nie można zapomnieć o ważnych szczegółach związanych z marką hotelu. Materiały drukowane wpływają i świadczą o jakości miejsca a także są ich swoistą wizytówką. Dzięki dbałości o szczegóły klienci będą milej wspominać miejsce wypoczynku i z chęcią będą do niego wracać. Kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej firmy, która stanie na wysokości zadania i stworzy specjalne personalizowane produkty, które będą wizytówką oraz reklamą naszego hotelu.

Sezonowe karty menu

Sezon letni to szczególny okres w którym dzięki obfitości świeżych produktów wiele restauracji wprowadza sezonowe karty menu. Oprócz fantastycznych dań na talerzu, na ogólną ocenę restauracji wpływa również jej klimat oraz dopracowanie szczegółów. Chcąc oddać szczególność i wyrazistość sezonowych dań, warto zadbać o spójną kartę menu która będzie powiązana z charakterem lokalu. Gdy gość wybierze już naszą restaurację, kolejnym krokiem jest wybór dania.

Dlatego istotne jest, by menu było wykonane na odpowiednim poziomie. Dobrze zaprojektowana karta menu pełni również funkcję sprzedażową. Hotelowa Drukarnia oprócz standardowych produktów wykonuje wszelkie zlecenia zgodnie z wytycznymi klientów. Dzięki wiedzy, śledzeniu aktualnych trendów, a także fachowej pomocy stworzą państwo idealną kartę menu dla swojej restauracji. Zapewniamy szansę na zdobycie zachwytu wśród gości, a co za tym idzie również nienagannej pozycji wśród konkurencji. Nawet świetnie zaprojektowana karta menu, lecz wydrukowana bez odpowiedniej dbałości o szczegóły nie przypadnie do gustu gościom. Z tego powodu tak ważne jest powierzenie projektowania oraz druku materiałów solidnej firmie.

Dlaczego warto zamówić leżaki reklamowe?

Sezon letni, to czas otwarcia ogródków oraz stref relaksu. Leżaki reklamowe są jednym z ciekawszych pomysłów brandingowych na ten okres roku. Można umieścić na nich logo firmy, slogan reklamowy lub grafikę promocyjną. Leżaki reklamowe świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju akcjach marketingowych np. podczas eventów hotelowych, dzięki czemu są skutecznym nośnikiem reklamy. Wprowadzenie leżaków firmowych może przynieść wiele korzyści wizerunkowych. Leżaki reklamowe podnoszą prestiż marki oraz zwiększają jej świadomość wśród gości, co w końcowym rezultacie przekłada się na większe zainteresowanie usługami hotelowymi. Oferowane leżaki przez Hotelową Drukarnię wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego, które będą służyć przez długi czas oraz są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Nadruk wykonany metodą sublimacji jest nieścieralny i trwały.

Flagi reklamowe mają znaczenie

Flagi z nadrukiem są skutecznym narzędziem promocyjnym a także identyfikacyjnym. Przeznaczone są do użytku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Hotelowa Drukarnia dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań klientów. Wszystkie flagi szyte są na miarę, a na etapie zamówienia ustalane są szczegóły dotyczące docelowego przeznaczenia. Flagi reklamowe świetnie przyciągają uwagę gości, a także pełnią funkcję identyfikacyjną. Mogą być umieszczone na specjalnych masztach przed budynkiem, w ogródkach restauracyjnych lub w innych strefach należących do hotelu. Przed gorącym letnim okresem, ważne by przygotować się do niego nie tylko pod kątem materiałów używanych wewnątrz hotelu, lecz również na zewnątrz. Dzięki spójnej identyfikacji wizualnej ogólna ocena naszego obiektu wzrasta.

Sprawdź również:

www.qubeagencja.pl

www.totalreklama.pl

www.dla-ecommerce.pl

www.tasmazlogo.pl

www.reklamowawoda.pl

www.jarmolinska.pl